Dominik Kružliak: Krstović megérdemelte a mesterhármast

Publikálva: 2022, február 28 - 13:37
„Nehéz összecsapások és minőségi ellenfelek várnak ránk a rájátszásban, meccsről meccsre kell haladnunk. Bízom benne, hogy sikerül elérnünk az európai kupaszereplést biztosító helyekre.” Dominik Kružliak csapatkapitány is értékelte a Zsolna elleni sikert.

„Az első 25-30 percben jól futballoztunk, majd a Zsolna is feljavult és bizonyította, hogy egy jó csapatról van szó. Picit átaludtuk a második félidő elejét, de boldog vagyok, hogy két góllal visszajöttünk a meccsbe, és megszereztük a három pontot. Az európai kupaszereplést biztosító helyekre tartozunk, még ha van is némi lemaradásunk. Meccsről meccsre kell haladnunk, egészen az utolsó fordulóig hajtanunk és küzdenünk. Meglátjuk, elég lesz-e. Kár a kapott gólért, hiszen a tizenhatosban az ellenfél nem volt képes helyzetet kidolgozni. Inkább a második hullámból veszélyeztettek, végül így is sikerült bevenniük a kapunkat, a jobbhátvédjük nem is találhatta volna el jobban a labdát. Hátvédként természetesen nem szeretek gólt kapni, de a győzelem a fontos. Nehéz összecsapások és minőségi ellenfelek várnak ránk a rájátszásban, meccsről meccsre kell haladnunk. Bízom benne, hogy sikerül odaérnünk az európai kupaszereplést biztosító helyekre” –jelentette ki a szombati DAC-Zsolna (3:1) találkozót követően csapatunk kapitánya, Dominik Kružliak, aki a mesterhármast szerző Nikola Krstović gólparádéját sem hagyta szó nélkül. „Megérdemelte az a három gólt. Remek teljesítményt nyújtott, az edzéseken is jól dolgozik, így kívántam neki a mesterhármast. Nagy szükségünk van egy gólvágóra, örülök, hogy szombaton megmutatta a tudását. Remélhetőleg a továbbiakban is ilyen eredményesen futballozik majd.”