Zlín ellen szenvedett vereséget a HC DAC Dunaszerdahely

Publikálva: 2019, október 11 - 12:13
Vereséggel zárta az MOL Extraliga 5. fordulóját a HC DAC Dunaszerdahely női kézilabda csapata, amely a cseh Zlín otthonában lépett pályára.

A forduló zárómérkőzésén a Zlín szoros első félidőt játszott a dunaszerdahelyi gárdával, 25 perc játék után 7:7 volt az állás, a szünetig pedig 10:8-as hazai vezetés alakult ki. A 40. percig még 16:13 volt az állás, ezután viszont a hazaiak sorozatban ötször betaláltak és ez megpecsételte a találkozó sorsát. Ráadásul az 52. percben a harmadik kiállítás után Bugár Cintia piros lapot kapott, így nem térhetett vissza a játékba.

A következő fordulóban október 12-én a cseh Olomouc érkezik Dunaszerdahelyre.

Handball PSG Zlín – HC DAC Dunaszerdahely 29:21 (10:8)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bízik Boglárka, Rajnoh Mónika 6-6, Straka Mária 3, Brunczvik Fanni, Kozma Dominika 2-2, Kázmér Veronika, Lelkes Lilla 1-1.