Nyolcból nyolc: újabb parádés siker, a Plzeň csapatát is legyőzte a HC DAC

Publikálva: 2021, február 13 - 22:26
Sorozatban nyolcadik győzelmét aratta a HC DAC Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely a MOL Extraligában hazai pályán a cseh Plzeň gárdáját múlta felül 28:19 arányban.

A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, a 10. percben két góllal is vezettek, viszont a 14. percben már egyenlített a DAC és átvette az irányítást. A szünetben még négy góllal vezetett Debre Viktor legénysége, a második játékrészben ezt tovább növelték.

A 49. percben már tíz góllal is elhúzott a DAC, végül 9 gólos siker született. A sárga-kékek mezében Juhos Kata remekelt, aki 10 gólt szerzett.

A DAC ezzel nyolcra növelte a győzelmi sorozatát, és tovább menetel felfelé a táblázaton.

HC DAC Dunaszerdahely-DHC Plzeň 28:19 (12:8)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Juhos Kata 10, Élő Beatrix 8, Straka Mária, Bugár Cintia 3-3, Mészáros Réka, Kristína Pastorková, Demeter Virág Orsolya, Monika Rajnohová 1-1.